3 ارز دیجیتال برتر مربوط به متاورس که باید در واچ لیست خود داشته باشید

,
ارز دیجیتال و متاورس

 

  • Axie Infinity(اکسی اینفینیتی) به عنوان محبوب ترین ارز دیجیتال متاورس در حال حاضر رتبه بندی می شود.
  • Decentraland (دستنرالند) فاصله زیادی با Axie Infinity با ارزش بازار 7.2 میلیارد دلاری ندارد.
  • Sandbox (سندباکس) شبیه به Decentraland است اما در 12 ماه گذشته سوددهی بسیار بزرگتری داشته است.

موضوعات زیادی را نمی‌توان یافت که به اندازه متاورس و رمزارزها سر و صدا داشته باشند. شرکت های بزرگ و کوچک در حال تقلا هستند تا در متاورس به ثروتی دست یابند. تعداد رمزارزهای موجود برای معامله در حال حاضر به بالای 13000 رسیده است. برخی از آنها سرمایه‌گذاران اولیه خود را ثروتمند کرده اند.

 

این دو موضوع داغ را در یک نقطه به هم دیگر جوش خورده اند. رمزارز می توانند در کسب درآمد از متاورس حیاتی باشند؛ و لازم نیست منتظر فرصت هایی برای کسب سود باشید. در اینجا سه ​​ارز دیجیتال متاورس برتر وجود دارد که باید در واچ لیست خود بگذارید.

 

Axie Infinity (اکسی اینفینیتی)

ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی

با استفاده از  CoinMarketCap، Axie Infinity ( CRYPTO:AXS ) در حال حاضر در رتبه 25 بزرگترین رمزارز قرار دارد. ارزش بازار آن با 60.9 میلیون توکن در گردش به 7.8 میلیارد دلار می رسد.

 

Axie Infinity که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است، یک بازی مبارزه‌ای با الهام از بازی ویدیویی قدیمی ژاپنی پوکمون و حیوانات خانگی دیجیتال Tamagotchi است. بازیکنان می‌توانند موجوداتی به نام «Axies» که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هستند ایجاد کنند، بزرگ کنند، تجارت کنند و با آن‌ها مبارزه کنند. هر موجود Axies را می توان با استفاده از بیش از 500 قسمت ساخت. آنها می توانند تا هفت بار با دیگر Axies تولید مثل کنند تا فرزندان جدیدی تولید کنند که می توانند در پلتفرم بازی فروخته شوند.

 

Axie Infinity Shards به عنوان توکن حاکم مورد استفاده در پلتفرم Axie Infinity عمل می کند. بازیکنان می توانند توکن ها را از راه های مختلفی از جمله پرورش Axies، رقابت در مسابقات و برنده شدن در مسابقات به دست آورند. توکن‌های AXS همچنین به بازیکنان حق رای در مورد نحوه استفاده از وجوه موجود در خزانه بازی را می‌دهد. آنها می توانند برای پاداش نیز استیک (Stake) شوند.

 

این ارز دیجیتال در 12 ماه گذشته سوددهی بالایی داشته است و بیش از 29700 درصد رشد کرده است. اگرچه در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی نداشته است.

 

Decentraland( دستنرالند ارز دیجیتال مانا)

ارز دیجیتا مانا یا دیسنترالند

Decentraland ( CRYPTO:MANA ) در رتبه 23 در لیست محبوب ترین رمزارز قرار دارد و  از Axie Infinity فاصله چندانی ندارد. نزدیک به 1.8 میلیارد توکن در گردش و ارزش بازار 8.6 میلیارد دلار دارد.

 

مانند Axie Infinity، Decentraland یک پلتفرم واقعیت مجازی است که با استفاده از بلاک چین اتریوم ساخته شده است. دنیای مجازی در دسنترالند Metaverse نامیده می شود و به 90601 قطعه زمین تقسیم می شود که هر کدام یک NFT هستند. کاربران می توانند قطعه زمین خود را توسعه دهند و هر طور که می خواهند از آنها درآمدزایی کنند.

 

MANA به عنوان ارز دیجیتال بومی Decentraland عمل می کند. می توان از آن برای خرید قطعات زمین (توکن های LAND)، آواتارها، پوشیدنی ها و محصولات بیشتر در بازار این پلتفرم استفاده کرد.

 

طی 12 ماه گذشته، قیمت MANA 175 درصد افزایش یافته است. بیشتر این سود از اواخر اکتبر به دست آمده است.

 

The Sandbox (سندباکس)

ارز دیجیتال سندباکس متاورس سندباکس

یکی دیگر از توکن های متاورس که مثل دو تای دیگر به عنوان یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال در بازار شناخته می‌شود. Sandbox ( CRYPTO:SAND) در حال حاضر با ارزش بازار 6.3 میلیارد دلار و بیش از 892 میلیون توکن در گردش، رتبه 35 را دارد.

 

Sandbox از چند جهت شبیه به Decentraland است. Sandbox یک دنیای مجازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. این به کاربران اجازه می دهد تا قطعات NFT زمینی را که بخرند و بفروشند که می توانند آن را  توسعه دهند و کسب درآمد کنند، از جمله آن ساختن بازی هایی است که کاربران دیگر می‌توانند بازی کنند.

 

SAND توکنی است که در اکوسیستم Sandbox استفاده می شود. حداکثر عرضه توکن 3 میلیارد تعیین شده است. بازیکنان از SAND برای خرید دارایی های دیجیتال، بازی در دنیای مجازی و شرکت در حکومت غیرمتمرکز استفاده می کنند.

 

Sandbox در 12 ماه گذشته سود چشمگیر بیش از 10300٪ را به ارمغان آورده است. درست مثل Decentraland ، SAND نیز از اواخر اکتبر با پرش بیش از 6 برابری توکن سوددهی بود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.